• BIST 98.991
  • Altın 219,661
  • Dolar 5,5632
  • Euro 6,4169
  • İstanbul 19 °C
  • Tekin; ‘Şişli’de yaşananlar İnönü ile Sarıgül'ün rant ve koltuk kavgasıdır’
  • İnönü gündemin kendi olduğu özel davet ettiği muhtarlar toplantısına katılmadı
  • ‘İnönü çıkar sağlıyor’ diyen danışmanı delilleri mahkemeye sundu
  • Tekin; ‘Şişli’de yaşananlar İnönü ile Sarıgül'ün rant ve koltuk kavgasıdır’
  • İnönü gündemin kendi olduğu özel davet ettiği muhtarlar toplantısına katılmadı
  • ‘İnönü çıkar sağlıyor’ diyen danışmanı delilleri mahkemeye sundu

U19/2. Lig kuraları çekildi

U19/2. Lig kuraları çekildi
30 Aralık 2017 tarihinde başlayacak olan U19/2. Ligi kuraları bugün Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleştirildi.

30 Aralık 2017 tarihinde başlayacak olan U19/2. Ligi kuraları bugün Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleştirildi.

1.GRUP
1 – KUMBURGAZ
2 – TAŞOLUK
3 – YALIKÖY
4 – GAZİTEPE
5 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
6 – KAVAKLI KÖYÜ
7 – TEPECİK ANADOLU
8 – BEYLİKGÜCÜSPOR

2.GRUP
1 – KAMİLOBA
2 – BEYCİLER
3 – AVCILAR 1903 SPOR
4 – SAYALAR SPOR
5 – GOP.YENİKÖY
6 – ESENYURT İNCİRTEPE
7 – BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
8 – ÇATALCA ÖZNAKKAŞ

3.GRUP
1 – ŞAFAKSPOR
2 – MİMARSİNAN
3 – HALİLRIFATPAŞA
4 – FATİH HİLAL
5 – ÇELİKTEPE ÜMİT
6 – AVCILAR CİHANGİR
7 – Y.GÜNEŞ
8 – NURTEPE

4.GRUP
1 – YILDIZTABYA
2 – ULUTEPE
3 – MECİDİYEKÖY TAYFUN
4 – CEYLANSPOR
5 – ANADOLU ESENYURT SPOR
6 – BEŞTELSİZ
7 – OKSPOR
8 – YENİ ORTABAYIR

5.GRUP
1 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
2 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
3 – ETİLER KARTALSPOR
4 – GALATA
5 – Z.YILDIZ
6 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
7 – ÖZ GAYRETTEPE SPOR
8 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR

6.GRUP
1 – SARIYER BLD.
2 – KAĞITHANE
3 – GEDİKPAŞA
4 – MECİDİYEKÖY
5 – FERAHEVLER
6 – YENİ ÖZKARTAL
7 – İSTANBUL SİNOP
8 – TELSİZ

7.GRUP
1 – KİLYOS
2 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
3 – G.O.PAŞA BARBAROS
4 – MERTER
5 – İSTİNYE
6 – AKŞEMSETTİN
7 – VARDAR
8 – KÜÇÜK AYASOFYA

8.GRUP
1 - İSTANBUL ÜNYE
2 - HALİÇ
3 - ASLANTEPE
4 - İNCİRLİSPOR
5 - ALTINYILDIZ
6 - İSTANBUL BARIŞSPOR
7 - SARIYER F.S.M.
8 - İSTANBUL KASTAMONU

9.GRUP
1 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
2 - RUMELİ İDMANYURDU
3 - CEVATPAŞA
4 - AKATLAR
5 - DENİZKÖŞKLER
6 - ÖRNEKTEPE
7 - ORTAKÖY
8 - ESEN BAYBURT

10.GRUP
1 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
2 - MALKOÇOĞLU SPOR
3 - PİYALEPAŞA
4 - ESENLER TURGUTREİS
5 - BEZİRGANBAHÇE
6 - SİYAVUŞPAŞA
7 - ABİDEİ HÜRRİYET
8 - BAYRAMPAŞA DOĞAN

11.GRUP
1 - ALTINAY
2 - PINARSPOR
3 - CEVİZLİSPOR
4 - MURADİYE
5 - ŞİŞLİ YAYLA
6 - KİREÇBURNU
7 - GİRESUN EMEKSAN
8 - BAYRAMPAŞA DEMİR

12.GRUP
1 - KUMKAPI SARIÇUBUK
2 - BAĞCILAR GÜNEŞLİ
3 - KADIRGA
4 - SAKARYA İMÇ.
5 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
6 - KÜÇÜKPAZAR
7 - SELVİSPOR
8 - ULUSSPOR

13.GRUP
1 - NİŞANCA KALESPOR
2 - SİİRT İST.Y.SELİM
3 - YEŞİLPINAR
4 - GÜLTEPE
5 - AKSARAY
6 - GÜMÜŞDERE
7 - OLİMPİYAT
8 - YENİUFUK

14.GRUP
1 - ATEŞTUĞLA SPOR
2 - AYAZAĞA ESEN
3 - BOĞAZİÇİ
4 - ÜÇYÜZLÜ
5 - HALKALI ÇAMLIKALTI
6 - TRABZON 1453 SPOR
7 - ES.KULÜP ATLETİK
8 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE

15.GRUP
1 - ATIŞALANI
2 - FİLİZSPOR
3 - GÜZELHİSAR
4 - GOP.ŞEMSİPAŞA
5 - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
6 - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
7 - SARIGÖL BİRLİK

16.GRUP
1 - KAĞITHANE SADABAD
2 - HARMANTEPE
3 - ÇANKIRI MARUF SPOR
4 - TOPÇULAR
5 - ESENLER KENTYILDIZ
6 - TOPKAPI
7 - 1907 A.Ç.ÇEŞME

17.GRUP
1 - R.HİSARI
2 - ARENA OLİMPİK GSK
3 - TERAZİDERE
4 - Y.S.SELİM
5 - SİMURG SPOR
6 - HALKALI
7 - GELİŞİMSPOR

18.GRUP
1 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
2 - TAKSİM
3 - HÜR.EĞİTİM
4 - KEMERBURGAZ
5 - ŞAFAK 76
6 - ZEYTİNBURNU 1957
7 - GENÇOSMAN

19.GRUP
1 - İÇERENKÖY İ.Y.
2 - GÜMÜŞSUYU
3 - KAYIŞDAĞI
4 - 1453 MALTEPE GENÇLİK
5 - ONAYSPOR
6 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
7 - KARTAL YUNUSSPOR
8 - SULTANBEYLİ UZUNDERE

20.GRUP
1 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
2 - KARTAL YUVASI
3 - SANCAKTEPE ZİGANA
4 - ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI)
5 - TED İSTANBUL KOLEJİ
6 - 1877 ALEMDAĞ
7 - ESENKENT
8 - İSTANBUL AĞRI SPOR

21.GRUP
1 - TUZLA MİMARSİNAN
2 - HAYDARPAŞA DEMİR
3 - ATAŞEHİRGÜCÜ
4 - 1923 ESENKENT
5 - YAKACIK
6 - SİTESPOR
7 - KAVACIK
8 - HASANPAŞA

22.GRUP
1 - ORTADAĞSPOR
2 - ORHANLISPOR
3 - KÜÇÜKYALI YELKEN
4 - TOKATKÖY
5 - ŞİLE
6 - İSTANBUL DSİ
7 - ÜSKÜDAR SALACAK

23.GRUP
1 - BOSTANCI
2 - KOZYATAĞI
3 - ATALAR
4 - PENDİK VELİBABA
5 - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
6 - FERAHSPOR
7 - ANADOLU KARTALLARI

24.GRUP
1 - KAVAKPINAR
2 - KANLICA
3 - BATI ATAŞEHİR SPOR
4 - GÜLENSU SPOR
5 - RÜZGARLIBAHÇE
6 - ÜSKÜDAR İCADİYE
7 - ATAŞEHİR DOĞUŞ

25.GRUP
1 - FK 1864
2 - ÖZ KARACAAHMET
3 - YENİSAHRA
4 - TAŞDELEN
5 - VALİDE TAYFUN
6 - SARIGAZİ
7 - SOĞUKSUSPOR

26.GRUP
1 - ATAŞEHİR YONCASPOR
2 - İSTANBUL ESNAF SPOR
3 - DNZ. İŞLETMELERİ
4 - ÖZATAŞEHİR
5 - KOŞUYOLU
6 - KARTALGÜCÜ
7 - PENDİK DOĞAN

suat-uzumcu.jpg

Bu haber toplam 1233 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Şehri İstanbul | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 213 65 41 | Faks : 0 212 217 65 50 | Haber Scripti: CM Bilişim