AKP Fatih İlçesi Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

AKP Fatih İlçesi Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

AKP Fatih İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Görk gazetmiz Şehri İstanbul'a önemli açıklamalarda bulundu. Görk çalışmalara hızla devam ettiklerini ifade etti.

AKP Fatih İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Görk ilçede yaptıkları çalışmalarla ilgili şunları söyledi: "Teşkilat yönü ile seçim olmamasına rağmen geceli gündüzlü çalışıyoruz. Daha önce seçim esnasında sivil toplum kuruluşları ve esnaflardan destek istedik. Bu desteğin sonucu ile seçimlerden başarı ile çıktık. Bizim geleneklerimizde yapılan iyiliğin ya da iletişimin karşılığında teşekkür mekanizması vardır. Seçim varmış gibi seçimlerden sonra da destek istediğimiz herkese tekrar gidiyoruz.  Altı çizilecek konu bu. Niçin gidiyoruz? O günlerde emanet istedik, ‘Biz Türkiye için bir şeyler yapmak istiyoruz bize destek olun’ dedik. Halkımızda teveccüh etti bize destek verdi. Onun içinde teşekküre gidiyoruz. Teşekkür ziyareti yapıyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan, herkese, tüm esnafa gidiyoruz, ev sohbetleri şeklinde hane hane dolaşmaya çalışıyoruz."

 

Yarın Seçim Olacakmış Gibi Çalışıyoruz

Öte yandan Görk sözlerini şöyle sürdürdü: "Bunların arasında bize oy vermeyenler de mevcut, biz bu ayrımı önceden de yapmadık, şimdi de yapmıyoruz, yarın da yapmayacağız. Zaten kendileri değilse mutlaka ailesinden, akrabasından çevresinden bize oy verenler vardır. Demokratik hakkını kullanmış ve bize oy vermemiş olabilir. Her vatandaşın Türkiye’nin geleceği ile ilgili duyarlı olduğunu düşünüyorum. Sadece bize verdikleri destek için değil bu duyarlılık içinde teşekkür ediyoruz. Biz emanet aldık. O misyona bürünmüş siyaset yapan bireyleriz. Bize verilen oyların 4 yıllık emanet olarak görüyorum. Eğer layıkıyla yerine getiremezsek emanetin sahibi, emanetini geri alır diye düşünüyorum. Biz hiçbir zaman emanete ihanet etmedik. Tabi ki eksiklerimiz olabilir. Biz Türkiye’nin daha ileri gitmesi için çalışıyoruz."  

 

Haber: Şahin Öner 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.