Emsey Hospital Açılıyor

Emsey Hospital Açılıyor

Sunduğu hizmetlerle sağlık alanında farklılık yaratmaya hazırlanan Emsey Hospital, 29 Mayıs Salı günü Kurtköy’de kapılarını açacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak resmi açılışta Emsey Hospital, hastalarına uzman kadrosu ve profesyonel

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kurtköy’de açılışı yapılacak olan Emsey Hospital, Türk halkına otel standartlarında sağlık hizmeti vermeyi amaçlıyor. Emsey Hospital, alışagelmiş hastane standartlarının dışında hizmet vermesi ile Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor. Başhekim Prof Dr Hayreddin  Yekeler  önderliğinde hizmet veren hastanede 1 King Suit, 2 VIP Suit Oda, 6 Suit Hasta Odası ve 2 VIP Doğum Odası olmak üzere toplam 11 oda bulunuyor.

Hastanın olumsuz psikolojiye girmesine engel olacaklar
 
Emsey Hospital Başhekim Prof Dr Hayrettin  Yekeler; insana değer ve saygının en üst düzeyde gösterildiği hastanede her hasta ile birebir ilgilendiklerini ve hastanelerinde insan hayatının son derece önemli olduğunu belirtti. Konusunda uzman kadrosuyla Beyin ve Sinir Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Uluslararası Ağrı Merkezi ve daha pek çok branşta hizmet verdiklerini sözlerine ekleyen Yekeler;  “Türkiye’de insanlar hastaneye gelirken çok ağır hasta olmasalar bile mutsuz ve korkarak geliyorlar, hastanemizin gerek uzman kadrosu, gerekse mimari açıdan tasarımı hastanın olumsuz psikolojiye girmesine engel olacak şekilde hazırlandı.  İnsan sağlığında en önemli unsurun moral olduğunun altını çizen Yekeler; "Her şeyden önce insanların hastanemizde sağlıklarına bir an önce kavuşmaları çok önemli, bunda da onların mutlu ve huzurlu olmalarının etkin bir rol olduğunu düşünüyoruz. Emsey Hospital olarak güler yüzlü ve insana değer veren uzman ekibimizle dünya standartlarında hizmet vermekten son derece mutlu olduklarını” belirtti.

Otel konforunda hizmet

Otel görünümündeki mimarı yapısı, hastalarına otel konforunda hizmet vermesi, JCI standartlarına uygun yapısı ve Magnet standartlarına da uyum sağlanarak Hasta Bakım Dostu Hastane özelliğine sahip olan Emsey Hospital, hastalarına dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyor. 112 servis yatağı, 25 genel yoğun bakım, 4 Koroner yoğun bakım, 8 (KVC)  Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahi yoğun bakım, 42 yeni doğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 191 yatak kapasitesiyle hizmet veren hastane, akıllı bina otomasyon sistemiyle koordine edilmekte. Poliklinik ağı, entegre yoğun bakım, klinik bilgi sistemi, VIP üniteler, helikopter pisti, lojistik ve tıbbi giderler açısından diğer hastanelerden farklı bir yerde bulunan Emsey Hospital, 6750 noktadan kontrol edilebilir akıllı bina sistemi ve doğa dostu olarak planlanan hastanede; temiz ve atık su arıtma sistemi, kojenerasyon sistemi, sterilizasyon otomasyon gibi hizmetler Emsey Hospital’ı farklılıkları arasında yer alıyor.

Emsey Hospital nerede

Emsey Hospital, teknolojik alt yapısı ve uzman ekibiyle, uluslararası kalite standartlarında hizmet veriyor. 31.000 m² kapalı alan, 10.500 m² otopark olmak üzere toplam 41.500 m²’ lik alana yapılan hastane, konum itibari ile Pendik Kurtköy’de olup, E-5 ve TEM karayoluna 10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına 8 dakika ve büyük ölçekli alışveriş merkezlerine en fazla 10 dakika uzaklıkta. Ayrıca hem şehir içi ulaşımı hem de şehirlerarası ve uluslararası ulaşım yollarına da yakın mesafede ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer alıyor.   


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.