Öğle arasında göğüs dikleştirme

Öğle arasında göğüs dikleştirme

Ameliyatsız meme dikleştirme ile yarım saatte diri göğüslere kavuşmanız mümkün.

Ameliyatsız meme dikleştirme operasyonu ameliyatsız bir çeşit meme büyütme tekniğidir. Meme implantları kullanarak meme büyütme operasyonu yaptırmaya vakit bulamayan uygun kadınlar için yapılabilen bir tekniktir. Memelerinin boyutundan memnun olan ancak göğüsler arasındaki oluğun daha belirgin olmasını veya memelerin üst kısmının biraz daha dolgun olmasını isteyen kadınlar bu işlem ile ameliyat gerektirmeden  arzu ettikleri meme şekline kavuşabilirler.

Ameliyatsız meme dikleştirme operasyonunun amacı iyi bir sütyenin işlevi ile aynıdır; meme dikleştirme ve aradaki oluğu belirginleştirme. Bu operasyon için uygun adaylar meme boyutlarında büyük bir değişim beklemeyen kadınlardır. Memelerinin daha genç ve daha güzel bir şekil almasını isteyen kadınlar ameliyatsız meme dikleştirme operasyonu ile kısa sürede diri göğüslere sahip olabilirler.

Ameliyatsız meme dikleştirme operasyonunu özel yapan nedir?

Bu operasyonu diğerlerinden ayıran, meme dikleştirmek için ameliyat yerine enjekte edilebilir dolgu maddelerinin kullanılmasıdır. Bu operasyonda sizden kan alınması ile başlar ve yaklaşık 30 dakika içinde tamamlanır. Kandaki trombositler özel bir işlem ile kırmızı kan hücrelerinden ayrılırlar. Daha sonra bu çözelti trombositlerden hücresel büyüme faktörlerinin salgılanmasına neden olur. Enjekte edilebilir dolgu maddesini, çözeltiye eklendikten sonra memedeki belirli bölgelere bu karışım enjekte edilir.

Ameliyatsız meme dikleştirme sonuçları nelerdir?

Ameliyatsız meme dikleştirme kök hücre düzeyinde bir operasyondur. Enjekte edilen karışım memede yeni doku oluşmasını sağlar, memeye dolgunluk verir, gençleşmesini sağlar. Ameliyatsız meme dikleştirme operasyonunun sonuçları hastadan hastaya farklılık göstermekle birlikte 9 ila 18 ay boyunca kalıcılığını sürdürür.  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.