Araştırmacı Yazar Dr. Hüseyin Demir: "Gazze'de yaşatılanların tarifi yok! Bu yaratık yok edilmeli"

Araştırmacı Yazar Dr. Hüseyin Demir: "Gazze'de yaşatılanların tarifi yok! Bu yaratık yok edilmeli"

Araştırmacı Yazar Dr. Hüseyin Demir: "Gazze'de yaşatılanların tarifi yok! Bu yaratık yok edilmeli"

 

Yaratık Netanyahu yönetimindeki İsrail'in Gazze'de yaşlı, çocuk, kadın, bebek, sivil demeden bütün masum insanları katletmesinin tarifinin olmadığını ifade eden Araştırmacı Yazar Dr. Hüseyin Demir, ’Dünya, Korku filmlerinde sadece öldürmeye yönelen yaratıklar gibi hareket eden İsrail’in 5 binden fazla çocuğu,4 binden fazla kadını toplam 13 binden fazla masum insanı acımasızca katletmesine hala bu yaratığın kendini savunma hakkından bahseder açıklamalar ile destek verilmesi,  aşağılık bir durumdur.’ dedi.

Yaratık İsrail'in yaşattığı vahşete son vermek! insanım diyen tüm insanların, vicdani görevidir.

İsrail'in Gazze'de yaşlı, çocuk, kadın, bebek, sivil demeden bütün masum insanları katletmesi, vicdanı olan insanların yüreğini her saat paramparça etmeye devam ettiğini kaydeden Araştırmacı Yazar Dr. Hüseyin Demir,’ Avrupa’nın tüm ülke ve şehirlerinde, Amerika'nın tüm eyaletlerinde, Asya ülkelerinde ve Dünyanın sayısız ülkesinde meydanlarda Yaratık Netanyahu yönetimindeki İsrail'in Gazze'de yaptığı, tarif edilemez vahşeti haykıran, vicdanlı insanların gür sesi, bu yaratığı ve ona destek verenleri yok edeceğine inanıyorum. İnsanım diyen herkes özellikle Yahudiler, Yaratık Netanyahu ve ona destek veren siyasetçilere gerekeni yapmalıdır. ’dedi.

İnsanım diyen Yahudiler, Yaratık Netanyahu’yu ve arkadaşlarını akıttığı kanda boğmalı!

Yazar Demir,’ Gözü yaşlı annelerin feryadı, küçük çocukların bu zulme maruz kalmaları gök kubbeyi titretiyor, Yürekleri dağlıyor. Maalesef Birleşmiş Milletler ve Güvenlik Konseyi hastanelerin, okulların, camilerin ve diğer ibadethanelerin yerle bir edilmesi neticesinde bütün bu vahşeti, soykırımı, cinayetleri, zulmü   seyrediyor. Bu bir savaş değildir! Bu, barbarca hiçbir din, mezhep, inanç ile bağdaşmayan insanlık duygularından tamamen yoksun, Korku filmlerinde sadece öldürmeye yönelen yaratıklar gibi hareket eden yaratık  Netanyahu yönetimindeki İsrail'in soykırımın ötesine geçmesidir. İnsanoğlu bunu unutmayacak ve bu yaşananlara sessiz kalanları tarih hatırlayacak eğer İnsanım diyen Yahudiler, tarihte kötü anılmak istemiyor ise Yaratık Netanyahu’yu ve arkadaşlarını akıttığı kanda boğmalı! ’dedi. 

 

Sadece Filistin'de değil, sayısız ülkede yaşanan katliamlar durmalı! Dünya’ya Barış hakim kılınmalı!

Irak , Afganistan, Suriye, Ukrayna ve daha birçok ülkede yaşanmış ve yaşanıyor olan vahşetin, Filistin'de yaşanan insanlık dramı ile birçok benzerlik taşımasına dikkat çeken Araştırmacı Yazar Dr. Hüseyin Demir, ’Son 50 yılda nerede bir vahşet, katliam ve insanlık dramı yaşanıyor ise bunun sebebi ve körükleyicilerinin aynı güç odakları olduğuna insanoğlu şahitlik ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler genel kurulunda, dünya 5’ten büyüktür sözünün ana sebebi nerede bir kaos, katliam ve vahşet var ise burada aynı güç odaklarının olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Daha adil bir dünya mümkün kitabıyla tüm dünyaya barış ve huzur için dünya 5’ten büyüktür dediğini düşünüyorum. Bugün Gazze'de yaşananların durdurulması için yine Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’dan başka ciddi gayret gösteren başka devlet başkanı göremiyoruz. Biz her zaman barıştan yanayız ve tüm insanlığında barıştan yana olması gerektiğine inanıyorum. Bundan dolayı ve bizde dünya 5’ten büyük ve daha adil bir dünya mümkün diyerek tüm insanlığı barışa, huzura sahip çıkmaya davet ediyorum.’ dedi

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.