Fotoğraf Müzesi’nde 35 farklı bakış

Fotoğraf Müzesi’nde 35 farklı bakış

D&B, Finar ve Kompass öncülüğünde, şirket çalışanlarının katılımıyla düzenlenen fotoğraf eğitimi fotoğraf sanatçısı Murat Gür’ün liderliğinde gerçekleştirildi. Yaz dönemi boyunca süren eğitimin ardından seçilen 35 eser D&B Maslak Ofisi’nin ardından 8 Aral

Dun & Bradstreet, Finar ve Kompass’ın çalışanları için düzenlediği fotoğraf eğitimine katılan 14 kişilik ekip Fotoğraf Sanatçısı Murat Gür’den yaz dönemi boyunca fotoğraf eğitimi aldı. 
 
Eğitim kapsamında Murat Gür ve öğrencileri, İstanbul’un değişik semt ve mekânlarının yanı sıra, Kapadokya’da da çekimler gerçekleştirdiler. Ekip üyeleri, bu gezilerde eğitim boyunca öğrendikleri çekim tekniklerini uygulama imkânı buldular.
 
Önce Maslak’taki Ofiste, Sonra İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde Sergi
Gerçekleştirilen eğitimler ve geziler sonrasında, çekilen birçok fotoğraf arasından seçilen 35 fotoğrafın yer aldığı bir sergi oluşturuldu. İlk olarak D&B Maslak Ofisi’nde sergilenen fotoğraflar, 8 Aralık 2012 - 4 Ocak 2013 tarihleri arasında Kadırga’da bulunan İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde sanatseverler ile buluşacak. Fotoğraf sergisinin geliri, İstanbul Fotoğraf Müzesi’ne aktarılacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.