Gemi ve Yat ihracatçılarına ödül

Gemi ve Yat ihracatçılarına ödül

İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) Genel Sekreterliği bünyesinde faaliyet gösteren İhracatçıları Birlikleri içinde, 2011 yılında en çok ihracat gerçekleştiren firmalara ödülleri, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın katılımıyla, Üsküdar Cemile Sultan Korusu'

 ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

İstanbul İhracatçılar Birliği (İİB)’ nin 2011 ihracat şampiyonlarını ödüllendirdiği gecede, Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği, Gemiler ve Suda Yüzen Araçlar İhracatçıları alt kategorisinde Med-Marine Kılavuzluk ve Romörkör Hizmetleri İnşaat Sanayi Tic. A.Ş birincilik ödülünü aldı. Bu kategoride ikincilik ödülünü Beşiktaş Gemi İnşaat A.Ş adına firma temsilcisi Ömüral Orhon aldı. Üçüncülük ödülünü Ya-Sa Denizcilik Sanayi ve Tic. A.Ş adına firma temsilcisi Mehmet Ali Gürbüz alırken, Marmara Tersanesi A.Ş adına Mustafa Zorlu ve Bülent Nebioğlu ise dördüncülük ödülünü aldılar. Almar Gemi İmalatları ve İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. bu kategoride beşinci olurken firma adına ödülü Yavuz Alabeyoğlu aldı.

Yat İhracatçıları alt kategorisinde Proteksan Turkuaz Yat Sanayi A.Ş birincilik ödülüne layık görüldü. Firma adına ödülü Necdet Salgür aldı. Proteksan Yat ve Gemi Sanayi Tic. A.Ş adına ikincilik ödülü de Necdet Salgür’e verildi. Mengi Yay Yatçılık Turizm Sanayi Tic. Ltd Şti.  üçüncülük ödülüne layık görülürken firma adına Hüseyin Mengi ödülü aldı. Çizgi Yat İmalat Turizm Sanayi ıralamada dördüncü oldu. Sirenaa Marine  Denizcilik Sanayi ve Tic. A.Ş adına İpek Kıraç beşincilik ödülünü aldı.

 

“AVRUPANIN RUH DENGESİ BOZULMUŞ”

Çağlayan, "Avrupa'nın sadece ekonomik dengesi değil ruh hali bozulmuştur. Ve bugün Avrupa bir lider boşluğu içindedir. Ne yaptığını, ne yapacağını bilemez durumdadır. Yıllar öncesinde Türkiye'ye hasta diyenler, Allah şifa versin, şu anda yoğun bakım çadırı içindeler. Tabi ki biz istiyoruz ki, dünyada tüm ülkeler bir an önce sağlıklarına kavuşsun" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.