İşletme ve Endüstri Mühendisliği zirvesi

İşletme ve Endüstri Mühendisliği zirvesi

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu’nun (IES) düzenlediği 7. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS), “Hot Topics in Business / Günümüz İş Dünyası Trendleri” 14 – 16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (IES - Industrial Engineering Society) tarafından İşletme, Ekonomi ve Endüstri Mühendisliği alanlarını ortak paydada buluşturan Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS) bu yıl 7. kez gerçekleşecek. 14 Aralık Cuma günü, Taksim Point Hotel ‘de, başlayacak IMIS; 15 ve 16 Aralık tarihlerinde ise Sabancı Üniversitesi Kampüsü Yönetim Bilimleri Fakültesi Amfisi’nde devam edecek.
 
Bu yıl 'Hot Topics in Business / Günümüz İş Dünyası Trendleri'  konuşulacak
IES bu yıl 7. sini gerçekleştireceği IMIS ile, “Hot Topics in Business / Günümüz İş Dünyası Trendleri” konu başlığı altında, Türkiye ve dünyada lider konumdaki şirketlerin üst düzey yöneticilerini, deneyimlerini ve tavsiyelerini paylaşmaları için, öğrencilerle buluşturuyor.
 
Zirvenin 14 Aralık Cuma günü  Taksim Point Hotel’deki açılış töreninde; Türkiye Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış , Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Aysal, Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Microsoft Genel Müdürü Tamer Özmen birer konuşma gerçekleştirecekler.
 
Zirve üst düzey yöneticilerle İşletme, Ekonomi ve Endüstri Mühendisliği öğrencileri ile ilgili sektörden katılımcıları interaktif bir ortamda bir araya getirmeyi amaçlıyor. Üç gün sürecek IMIS’13, seminer ve vaka analizlerinin yanı sıra sürpriz hediye çekilişleri ile dopdolu geçecek. Katılımcıların kariyer planlaması, iş ve staj imkanları, geleceğin istihdam olanakları hakkında fikir sahibi olması hedefleniyor. 
 
Daha detaylı bilgi ve program için: 
Tarih: 14 – 15 - 16 Aralık 2012 Cuma
Açılış Saat: 12.00
Açılış Yer: Point Hotel Taksim
 
14 ARALIK 2012, CUMA / PROGRAM
12.00 - 13.00 Ünal Aysal (Galatasaray A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı
13.00 - 14.00 Egemen Bağış (Türkiye Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci)
14.00 - 15.00 Vodafone Konuşmacısı
15.00 - 16.00 ARA
16.00 - 17.00 Aclan Acar (Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı)
17.00 - 18.00 Hakan Bayman (BriSa CEOsu)
18.00 - 19.00 Unilever Konuşmacısı


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.