'Kağıthane Belediyesi'nin borcu yok'

'Kağıthane Belediyesi'nin borcu yok'

Kağıthane Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, belediyenin hiçbir kurum ya da kişiye herhangi bir borcu bulunmadığını bildirdi.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, çalışmaları yerinde görmek ve iletişimi güçlendirmek amacıyla gerçekleştirdiği müdürlük ziyaretleri kapsamında Mali Hizmetler Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldi. Ziyarette Başkan Kılıç’a Başkan Yardımcıları Ömer Kır ve Hasan Çakır, Özel Kalem Müdürü Levent Dirice, Mali Hizmetler Müdürü Av. Ayhan Medik ile Hizmet İş Sendikası İşyeri Baş Temsilcisi Aytekin Akpınar eşlik etti.

Müdürlüğün çalışmaları hakkında Başkan Kılıç’a bilgi sunan Mali Hizmetler Müdürü Av. Ayhan Medik, 2012 yılı itibariyle Kağıthane Belediyesi’nin hiçbir kurum ya da kişiye borcu bulunmadığını belirtti. Bu yıl bütçeden en çok payı Fen İşleri Müdürlüğünün aldığına dikkat çeken Müdür Medik bunda da Kâğıthane’de alt yapı ve üstyapı çalışmalarındaki yoğunluğun etkili olduğunu kaydetti. Belediye memur ve işçilerine hak ettikleri parayı zamanında ödediklerini söyleyen Medik,’’ Bütün ödemelerimizi sistemli ve düzenli bir şekilde bankalar üzerinden yapıyoruz. İşlerin aksamamasındaki en büyük etken de arkadaşlarımızın işlerini özveriyle yapmaları. Hata yapma lüksümüzün olmadığının farkındayız ve birimde herkes bu sorumluluk bilinciyle çalışıyor’’ dedi.


'MOTİVASYON İÇİN ÖNEMLİ'

Müdürlüğün çalışmalarından oldukça memnun olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Ömer Kır,; ‘’Ödemelerin zamanında yapılması gerek belediyeyle iş yapan firmaların gerekse çalışanların motivasyonu ve iş verimliliği açısından çok önemli. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde faaliyetlerini sürdüren müdürlüğümüz çalışanlarına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum’’ dedi.

Kendisinin de 26 yıl boyunca muhasebecilik mesleği yaptığını belirten Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, ‘’Mesleğin ne denli meşakkatli olduğunun farkındayım. Bu işi sevmeden başarılı olmanız çok zor. Kağıthane Belediyesi sadece imar çalışmalarını üstlenen bir kurum değil; aynı zamanda sağlık, eğitim ve sosyal işler konularında da ilçede söz sahibi bir konumdadır. Tüm bu çalışmalarımızı özveriyle yürüten personelimize, müteahhitlerimize haklarını zamanında ve eksiksiz ödememiz gerekir ki onlar da çalışanlarının, ailelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilsinler. Çünkü eğer burada bir aksama olursa bu toplumun geneline yansır’’ dedi.

Başkan Kılıç, Mali Hizmetler Müdürlüğü çalışanlarına işlerinde kolaylık ve başarılar dilerken ziyaret sonrası birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.