Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler İş Sanat'ta

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler İş Sanat'ta

Oyun 16 Aralık'ta İş Sanat Kültür Merkezi'nde miniklerle buluşuyor.

Yazan: Grimm kardeşler
Uyarlayan: Yavuz Pekman
Yönetmen: Işıl Kasapoğlu
Müzik: Alper Maral 
Dekor ve Kostüm: Hakan Dündar
Koreografi: Duygu Güngör 
Işık Tasarımı: Cem Yılmazer
Yönetmen Yardımcısı: ZeynepSu Kasapoğlu 
Oyuncular, Dansçılar ve Koro: Pamela Spence,  Sibel Altan, Hakan Atalay, Sarp Aydınoğlu, Sezin Bozacı, Merve Dağlı, Merve Dizdar, Zeynep Su Kasapoğlu, Serkan Keskin, Mustafa Kırantepe, Yavuz Pekman, Volkan Muzaffer Sarıöz, Uğur Senkeri, Mehmet Şeker, Sabahattin Yakut.

Bir masalımız var size. Hem küçüklere, hem büyüklere; ne küçük, ne büyük, masal dinlemeyi sevenlere! Zaten masal dinlemeyi bıraktığı için yaşlanmaz mı insan? Bir varmış, bir yokmuş, bir olmamış, bir olmuş; masal bilmeyen kişi olur muymuş? Bir masalımız var size. Dinleyin eğlenin diye, izleyin düşünün diye, seyredin neşelenin diye.

Bir oyunumuz var size. Hem bilenlere, hem bilmeyenlere; bildiğini bir daha öğrenmek isteyenlere! Zaten öğrenmeyi bıraktığı için yaşlanmaz mı insan? Biri güçmüş, biri kuşmuş, biri düşmüş, biri koşmuş; oyun oynamayan kişi olur muymuş? Bir oyunumuz var size. Gelin siz de bizimle oynayın diye,  oynayın kendinizi bulun, oynayın birbirinizi sevin diye.

Bir öykümüz var size. Pamuk Prenses’in öyküsü; hemen üzülmeyin çok dinledim onu diye! Zaten bildiğini sandığı için yaşlanmaz mı insan? Biri hizmetçi, öbürü ece, biri dev, diğeri cüce; öykü okumayan kişi olur muymuş? Öykü olmadan nasıl sıkıcı hayat, müzik olmadan yaşam ne kadar bayat; bir öykümüz var size, gelin birlikte izleyelim bütün çirkinliklere inat…

16 Aralık 2012 15:00 İş Sanat Kültür Merkezi

Bilet Fiyatları

Tam 22.50 TL
İndirimli 17.50 TL

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.